Slapukų politika

Norime Jūs informuoti, kad www.crew.lt svetainė naudoja slapukus (angl. cookies) tam, kad būtų galima atskirti vienus svetainės lankytojus nuo kitų. Tokiu būdu mes galime užtikrinti malonesnę patirtį Asmenims, naršantiems svetainėje bei tobulinti pačią svetainę. Apsilankymo tinklapyje metu iššokančioje informacinėje juostoje paspaudę mygtuką „Sutinku“, duodate sutikimą dėl slapukų naudojimo.

Slapukai tai mažos apimties tekstiniai failai, kurie su Asmens sutikimu, saugomi vartotojų naršyklėje ar įrenginyje.

NT Paslaugų Grupė, MB veikloje naudojami „analitiniai“ slapukai. Jie leidžia atpažinti ir suskaičiuoti lankytojus, leidžia matyti, lankytojų veiksmus svetainėje, naršymo laiką. Slapukų pagalba NT Paslaugų Grupė, MB gali patobulinti svetainę, pavyzdžiui, užtikrinant, kad lankytojui būtų paprasčiau rasti ieškomą informaciją.

Asmuo gali ištrinti arba blokuoti slapukus, pasirinkęs atitinkamus nustatymus savo naršyklėje, leidžiančius atsisakyti visų ar dalies slapukų. Atkreiptinas dėmesys, kad naudojantis tokiais naršyklės nustatymais, kurie blokuoja slapukus (įskaitant būtinus slapukus), lankytojui gali iškilti problemų naudojantis visomis ar dalimi svetainės funkcijų.

Naršydami topbroker.lt interneto svetainėje Asmuo sutinka su slapukų įrašymu į jo kompiuterį ar kitą įrenginį. Savo sutikimą bet kada Asmuo gali atšaukti pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindamas įrašytus slapukus. Informaciją, kaip tą padaryti, galima rasti naršyklių pagalbos puslapiuose:

• Google Chrome naršyklė

• Mozilla Firefox naršyklė

• Microsoft Internet Explorer naršyklė  

www.crew.lt interneto svetainėje gali būti pateikiamos nuorodos į trečiųjų asmenų interneto svetaines. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad NT Paslaugų Grupė, MB nėra atsakingas už tokių interneto svetainių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad, jei lankytojas paspaudęs nuorodą iš topbroker.lt interneto svetainės pateks į kitas svetaines, jis turi atskirai pasidomėti jų privatumo politika.